PYTANIA TECHNICZNE

1. Podałem mail, ale nie otrzymałem linku zwrotnego do wideo.

Czas w jakim otrzymasz mail zależy od Twojego serwera pocztowego i waha się od 5 – 30 minut. Jedną z przyczyn może być też błędnie podany mail. Prosimy dodaj mail ap <@> coachinginstitute.biz do swojego programu pocztowego, podaj w naszym serwisie swój mail ponownie i spokojnie zaczekaj na wiadomość zwrotną. Sprawdź inne fodery w swoje skrzynce.

2. Po kliknięciu w link w mailu nic się nie dzieje.

Jeżeli odnośnik w mailu nie działa, prosimy skopiuj go do swojej przeglądarki i wciśnij Enter.

3. Korzystasz z Gmail.
Jeśli korzystasz z poczty gmail, mogłeś zauważyć, że wprowadzono tam zmiany, które mają wpływ na to czy otrzymujesz maile od nas i dostęp do gratisowych Mocy Inspiracji, artykułów i wideo, proszę wykonaj następujące kroki:
Krok 1: Kliknij na zakładkę „Promotions” Promocje znajdziesz ją wśród innych zakładek “Primary”, “Social”
Krok 2. Znajdź dowolny email do Agnieszka Przybysz COACHING INSTITUTE i przeciągnij do Zakładki „Primary” – Podstawowy/Główny jakkolwiek jest to tłumaczone z angielskiego w Gmail.
Krok 3. Zobaczysz wyskakujące okienko z wiadomością, czy chcesz aby wiadomości od nas „Agnieszki Przybysz” były automatycznie dostarczane do zakładki „Primary” – Podstawowy/Główny. Kliknij Tak – „Yes”
Z radością przygotowuję nowe niespodzianki i z entuzjazmem czekam na kolejne kontakty z Tobą poprzez newsletter, audio, wideo i inspirujące artykuły.

Poznaj sekrety pieniędzy i stwórz nową relację z pieniędzmi, która pomoże Ci zapewnić dobrobyt, zawód z pasją i radość życia. Sprawdź tutaj WIDEO z WARSZTATU: jak stworzyć zdrową relację z pieniędzmi

„Dziękuję, wideo świetne, podoba mi się, że podajesz Agnieszko na swoim przykładzie, w ten sposób bardziej trafia do ludzi. Mam fragment książki, ciekawie się zapowiada. Rzeczywiście mam mnóstwo zakorzenionych negatywnych przekonań na temat pieniędzy, które mnie hamują, wręcz dołują. Wideo z warsztatu całodniowego oglądałam kilka razy, zrobiłam notatki. Same konkrety, to co lubię. Dziękuję i pozdrawiam”. Justyna